Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Kenar Kontrol Sensörü ECS-CPS

Wgs Single Roller

WGS S Roller bir merdaneli yapısı ile birçok makinede ve birçok malzemede olağan üstü performans ile malzemelerinizi düzenler. Özellikle kurutma tüneli giriş ve çıkışın da makinelerinize ustaca senkronize hareket ederek malzemeyi kendi ekseninde doğrusal ve geniş merkezli daire kesiti yarıçapın da dairesel olarak hareket ederken taşıyarak orijin noktaya sabitler. Bu çalışma metoduna Censa Mekatronik LİNEAR ROTATION adını vermiştir.

Bu teknik aynı anda doğrusal ve dairesel hareket etme özelliğidir. Özellikle alüminyum şeritlerin işlenmesinde meydana gelen kendi için de katlanma veya iz atma olarak tabir edilen hataları tamamen sıfıra indirmiştir. WGS Roller 100 mm genişlikten 4000mm genişliğe kadar istenilen ölçüde üretilmektedir. Bu sayede laminasyon aktarma ve benzeri makinalarından kumaş veya poşet makinalarına kadar birçok sektör ve farklı malzemenin kenar kontrol işleminin yapılmasına olanak sağlamaktadır. WGS S Roller kenar kontrol sistemi sayesinde makineleriniz malzemenin işlenebilecek en yüksek hızlarına çıkarken fire oranlarında en az seviyelere inmektedir.

Censa Mekatronik tarafından üretilen LİNEAR ROTATION  WGS S Roller kenar kontrol sistemi etiket kağıdı üretimi dibi hızlı üretim hatlarında da fiyat ve kalitesi bakımın dan tercih edilmektedir. WGS Roller tamamen Türkiye üretimi kenar kontrol sistemidir.

WGS S ROLLER ÖZELLİKLERİ

  • Lineer Rotatıon hareket özelliği ile malzemelerinizi tahrip etmez
  • Dört mm kalınlığın da alüminyum veya dkp sac olmak üzere uygun gövde malzemesi tercih edilir
  • Hassas ayar mekanizması her kenar kontrol sistemi üzerinde sabit elemandır
  • Ortalama 5mm/sn ile 30mm/sn hızlarda hareket kabiliyeti ile 10m/dk dan 300m/dk hızlara kadar olan makinelere de çalışabilir.
  • Alüminyun kırlangıç kuyruğu yataklama sistemi
  • Özel hatve indüsiyonlu taşlanmış vidalı mil ve tahrik düzeneği
  • Malzemeye göre çıkış merdanesi yüzey işlemi mantar silikon kaplama gibi
  • Kompak şık tasarım ve minumum bakım maliyeti ile ekonomik yapı
  • Dahili veya harici operatör paneli seçimi ile makinelerinize değer katarak, kauçuk kaplama gibi

STANDART ÖLÇÜ DIŞI KENAR KONTROL SİSTEMLERİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir